Алкідна емальАлкідна емаль - це універсальний лакофарбовий матеріал, який допоможе вам пофарбувати різні конструкції всередині приміщення та зовні.

Оцініть усі плюси та особливості продукту, замовивши його у нашому інтернет-магазині colorclub.ua.

Переваги алкідної емалі

Якщо ви шукаєте ЛФМ, який відмінно протистоїть механічному впливу та довго зберігає первинний зовнішній вигляд, купіть алкідну емаль.

Характеристики алкідного складу:

  • не вигоряє, зберігає насичений колір довгі роки;
  • витримує показники від -50 до +60 градусів за Цельсієм та перепади температур;
  • залишається стійким до всіляких опадів;
  • не боїться хімії та нафтопродуктів, пофарбовану поверхню можна мити за допомогою побутових засобів для чищення;
  • має антикорозійні властивості.

Ще один важливий плюс алкідної емалі – ціна. Зазвичай така фарба дешевша за акриловий склад того ж бренду або виробника з тієї ж категорії.

Що потрібно пам'ятати, використовуючи вказаний вище лакофарбовий матеріал? Подібна фарба має різкий запах, тому при роботі в приміщенні важливо вдягати респіратор та забезпечити гарне провітрювання. Також підтримуйте температуру в межах 20-22 градусів за Цельсієм та близько 50% вологості. Часткове висихання одного шару при цих показниках слід очікувати за кілька годин. Наприклад, через 4 години, як у випадку Teknos Futura 40. А повне висихання відбувається через добу.

Алкідна емаль Teknos Futura 40

Що можна пофарбувати алкідною емаллю

Зазвичай таку ЛФМ використовують для фарбування металу, бетону чи дерева. Вона підходить для нанесення на деталі автомобіля, зокрема покриття кузова. Рекомендується алкідна емаль і для стін або підлог: склад дуже стійкий до стирання.

Дізнайтеся, чи підходить вибраний продукт для вирішення ваших завдань. Перейдіть до опису - в характеристиках вказано тип поверхні. Наприклад, традиційна універсальна Алкідна емаль Kompozit для дерев'яних та загрунтованих металевих поверхонь, а також деревноволокнистих, деревинно-стружкових плит та інших поверхонь усередині та зовні будівель. Її рекомендується використовувати для фарбування меблів, дверей, віконних плетінь, робочих інструментів, промислових конструкцій та цілого ряду інших сфер застосування.

Фарба-емаль алкідна ПФ-115 Kompozit

Утрудняєтеся з вибором? Напишіть нашому менеджеру онлайн-чат, і він підбере виробника і конкретний продукт під ваші вимоги. А якщо потрібно, то безкоштовно розрахує кількість емалі під вашу площу.

Чому вибирають наш інтернет-магазин

Компанія Color Club - один із провідних постачальників лакофарбової продукції з Європи. Замовляючи через наш сайт ви отримуєте:

  • сертифіковану продукцію, доставлену зі складу виробника;
  • прийнятні ціни на алкідну фарбу-емаль, без кількох накруток;
  • професійну допомогу в підборі ЛФМ, безкоштовний розрахунок витрати емалі;
  • безкоштовну кур'єрську доставку в містах розташування наших салонів.

В інтернет-магазині ви знайдете всю достовірну та актуальну інформацію про продукцію. Також ви можете зв'язатися з нами для уточнення будь-яких деталей за телефоном, поштою, месенджером або онлайн-чатом.

Встановіть фільтри на сторінці, які допоможуть вибрати та купити алкідні емалі в максимально короткий термін.