Пофарбувати або покрити лаком стіну, підлогу або стелю великої площі набагато швидше та легше, якщо купити валик. Він зручніший, ніж пензлик, і допомагає отримати шар такої ж високої якості. Жодних потоків і розлучень, рівномірне покриття та оптимальна витрата лакофарбового матеріалу. Але все це лише в тому випадку, якщо інструмент підібраний правильно.
У нашому інтернет-магазині colorclub.ua представлені валики для різних ЛФМ та різних типів робіт.
Всі ролики можна розділити за довжиною ворсу та матеріалом. Якщо враховувати довжину ворсу, то:
Чим рельєфніша конструкція, тим довшим має бути ворс.
З якого матеріалу вибрати малярський валик?
Будівельний валик із поліаміду вважається універсальним. Він зносостійкий, відмінно вбирає та віддає лакофарбовий матеріал. Крім перерахованих вище робіт, підходить і для водоемульсійних складів.
Ще один універсальний ролик – велюровий. Чи не скочується, не боїться розчинників, відносно довговічний. Високу зносостійкість демонструє і модель із хутра. Але вона не підходить для вапняних фарб.
Поліестерова модель дешева, але недовговічна. Нормально вбирає та утримує ЛФМ, дозволяє нанести рівномірний та однорідний шар. Більш довговічний варіант – поліакриловий. Він підходить навіть для фарб на розчинниках.
Поролоновий ролик відмінний у роботі зі складами на водній основі. Не злежується, швидко відновлює форму, проте для ЛФМ на розчинниках не підходить – руйнується.
Варіанти поролонових валиків, які можна замовити у нашому інтернет-магазині:
Також у каталозі представлені моделі з мікрофібри, штучного плюшу та пінополіуретану.
Скільки коштує валик? Це витратний інструмент із невеликим терміном експлуатації. Тому фінансові витрати на нього будуть одними із найменших у вашому бюджеті на ремонтні роботи.
Хочете отримати консультацію експертів? Напишіть нашому спеціалісту в онлайн-чаті на цьому сайті!