Фарба на водній основі.Фарба на водній основі (водно-дисперсійна) - це фарба, яка складається з водної дисперсії та кополімерів (акрил, бутадієнстирол, вінілацетати). Висихаючи, вона утворює міцне та стійке до пошкоджень кольорове покриття.

Чим відрізняється водно-дисперсійна фарба від водоемульсійної? Дисперсія передбачає наявність зважених дрібних сполучних частинок у складі. Якщо вони у рідкому стані, то це емульсія.

Переваги водної фарби

    Такий лакофарбовий матеріал має багато плюсів:
  • Екологічність та безпека. Нема різкого запаху, в основі — нешкідливі компоненти.
  • Універсальність. Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт, фарбування різних матеріалів.
  • Простота використання. Спеціальні навички часто не потрібні, можна впоратися з фарбуванням самостійно.
  • Зміна відтінку. За допомогою кольорів можна досягти не тільки потрібного кольору, але й відтінку більш ніжного або насиченого.
  • Швидке очищення. Поки водяна фарба не висохла повністю, її легко змити з інструменту, рук та одягу.
  • Паропроникність. Ваші стіни, стеля, фасад, підлога “дихають”, що виключає появу цвілі та грибка.
  • Можливість мити стіни. Пофарбована поверхня стійка до мильних розчинів, деяких засобів для чищення.
  • Висока швидкість висихання. Лише кілька годин до повного висихання кольорового шару.

Усі ці переваги свідчать про те, щоб купити фарбу на водній основі.

Що можна фарбувати водно-дисперсійною фарбою

Фарба на водній основі однаково добре підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. При ремонті квартири найчастіше її замовляють для стін та стель. Вона також використовується для обробки фасадів будівель з цегли, бетону, штукатурки та інших мінеральних поверхонь.

Деякі види фарби на водній основі для внутрішніх робіт можуть застосовуватися для фарбування приміщень із високою вологістю: душових, ванних кімнат, санвузлів. Зазвичай це склади з додаванням антисептиків, що запобігають утворенню грибка та цвілі. Також можливе фарбування бетонної підлоги, але тільки з невеликим механічним навантаженням.

Види та асортименти водно-дисперсійної фарби

Тип полімерів у складі безпосередньо впливає на властивості продукту. Розрізняють полівінілацетатні, бутадієнстирольні та акрилові водні дисперсії. Перші відрізняються низькою вологостійкістю, тому використовуються рідко — в основному для стель і стін у сухих приміщеннях, що мало відвідуються.

Бутадієнстирольна дисперсія стійка до впливу води, але не світлостійка (під впливом сонячних променів жовтіє). Тому для зовнішніх робіт її краще не застосовувати, а в інтер'єрах вона підходить для приміщень із неяскравим штучним освітленням.

Найбільш універсальними та міцними вважаються акрилові дисперсії. Так само підходить акрилова водно-дисперсійна фарба для зовнішніх робіт і внутрішньої обробки.

Вибираємо, яку купити водну фарбу

В інтернет-магазині colorclub.ua представлений широкий вибір продукції від виробників з України, Швеції та Фінляндії. Вибирайте, який склад найкраще підходить для ваших завдань:

Вибирайте свою водну фарбу для стелі, стін або фасаду, і ми її доставимо безкоштовно!