Матова фарбаВже вибрали колір для стін або стелі? А як щодо ступеня блиску? Якщо ви забули про цей параметр, можете бути розчаровані результатом. Сплануйте фарбування дуже ретельно, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Матова фарба є найбільш популярною серед покупців, якщо йдеться про оформлення стін у будівлі. Вона може повністю змінити вигляд вашого інтер'єру.

Характеристики та призначення матової фарби

Цей тип фарб має кілька незаперечних переваг. Погляньте на переваги таких лакофарбових матеріалів, щоб зрозуміти, чи вони відповідають вашим вимогам.

Матовість - це відсутність блиску. Тому готове покриття відмінно приховує всі недосконалості поверхні: нерівність стін або стель, невеликі тріщини та вм'ятини, шорсткості. Також ви не побачите жодних слідів від інструментів після висихання.

Ви отримуєте рівний, однорідний шар, який візуально створює враження легкості та м'якості в інтер'єрі. Ніяких відбитків під будь-яким кутом падіння світла, тому матову фарбу для внутрішніх робіт краще використовувати у добре освітлених та світлих приміщеннях.

Матовий ефект - ідеальний варіант для стелі. Він виключає відображення світла від поверхні через інтенсивне освітлення стельовими лампами.

Матова фарба також підходить для приміщень з високою прохідністю. Наприклад, для коридорів, вестибюлів, зон комунального харчування, приймальних, аудиторій, торгових залів.

Можна зустріти інформацію, що матова інтер'єрна фарба не підійде для приміщень з підвищеною вологістю, оскільки вода може негативно позначитися на пофарбованій поверхні. Це правило не діє, якщо виберете один із наших стійких до миття ЛФМ. Наприклад, Vasco Premium Latex.

Матова фарба Vasco Premium Latex

Також деякі вважають матове покриття недовговічним, швидко забруднюється. Насправді такі якості залежать від складу фарби, а не ступеня блиску. Наприклад, у каталозі ви знайдете зносостійку фарбу Sadolin PRO P6. Крім того, ми готові запропонувати продукцію з брудовідштовхувальними властивостями. Перейдіть до каталогу, щоб купити матову фарбу у своєму варіанті виконання.

Скільки коштує матова фарба

Ціна, як і властивості продукту, залежать не від рівня блиску, а від інших параметрів: бренду, обсягу, складу. Ви можете виставити свій діапазон вартості матової фарби у фільтрах для швидшого пошуку.

Пам'ятайте, що ціна — це не єдиний параметр, на який варто звертати увагу. Економія також залежить від рівня витрати конкретного товару. Шукайте цей параметр в описі вибраної фарби.

Матові фарби в інтернет-магазині Color Club

На сайті представлено кілька десятків матових фарб від виробників з України, Польщі, Фінляндії та Швеції. Це акрилатні, акрилові, латексні, силіконові, силікатні, алкідні, силоксанові та дисперсійні склади з високим або середнім класом стирання. Їх можна використовувати для внутрішніх та зовнішніх робіт при фарбуванні бетону, цегли, дерева, ДСП, ОСБ, гіпсокартону, металу, фасадних систем (з мінеральної вати або пінополістиролу) та інших поверхонь.

Скористайтеся фільтрами та описами в каталозі, а також за допомогою експертів, щоб вибрати продукт під ваші завдання.

Ми забезпечуємо:

  • Кілька видів оплати
  • Кілька видів доставки
  • Безкоштовні консультації
  • Знижки та розстрочку
  • Гарантію якості

Ваша ідеальна матова фарба для інтер'єру або фасадних робіт вже чекає на вас. Оформляйте замовлення 24/7!