Ґрунтовки глибокого проникненняҐрунтування - важливий етап в оздоблювальних роботах. Він готує поверхню до фарбування та допомагає покращити адгезію з фінішним покриттям. Ґрунтовка глибокого проникнення сприяє заповненню та зміцненню пористих, слабких, сильно поглинаючих матеріалів. Глибина просочення може досягати 2 см.

В результаті використання ґрунту поверхня краще утримує фарбуючий склад, її властивості, що вбирають, зменшуються, що скорочує витрату фарби. Але що важливіше, основа зміцнюється, тому обсипання побілки чи відшарування штукатурки у майбутньому виключено. Так ви підвищуєте якість робіт та довговічність ремонту.

Коли важливо купити ґрунтовку для стін глибокого проникнення

Якщо у вас є поверхні, які неможливо знепилити або зачистити на 100%, використовуйте ґрунтовку, що глибоко проникає. Вона рекомендована для стін з крейдяною фарбою, гіпсовою штукатуркою або іншим покриттям, що залишає при дотику до нього сліди пилу. Ґрунт пов'язує дрібні частинки та сприяє високому зчепленню поверхні з фарбою.

  Отже, для яких стін та матеріалів просто необхідно купити ґрунтовку глибокого проникнення:
 • з гіпсовою штукатуркою;
 • крейдових стін;
 • пазогребневих плит;
 • гіпсоволокнистих та гіпсокартонних листів;
 • силікатних блоків.

Характеристики глибоко проникаючої ґрунтовки

Ґрунтовка для стін глибокого проникнення - полімерно-водний розчин, що містить стирол та акрил. Після нанесення на поверхню вода випаровується та залишається суха основа. Вона проникає глибоко в шари матеріалу та зв'язується з ним, таким чином знепилюючи, зміцнюючи та вирівнюючи поверхню перед фінішним фарбуванням. Зазвичай достатньо 1-2 шарів ґрунту. Один шар висихає приблизно за 1-6 годин.

Витрата продукту залежить від типу оброблюваного матеріалу, стану поверхні (наявності сколів, заглиблень тощо), складу конкретного ґрунту обраного виробника. В середньому на один квадратний метр площі потрібно від 80 до 200 г ґрунтовки, що зміцнює глибокого проникнення. Найменше йде на металеві конструкції, трохи більше - на дерево, а одна з найзначніших витрат спостерігається при роботі з бетоном. При покупці також враховуйте інформацію про витрати, зазначену в описі товару.

Вибираємо ґрунтовку глибокого проникнення

Не всі ґрунти, що глибоко проникають, однакові. Кожен виробник розробляє кілька унікальних складів зі своїми особливими властивостями. Ось приклади ґрунтовки глибокого проникнення, купити яку можна в інтернет-магазині colorclub.ua:

 • Vasco Deep Grunt. На акрилатній основі для мінеральних основ (бетонних, цементно-вапняних) всередині та зовні будівлі.
 • Універсальна ґрунтовка глибокого проникнення Vasco Deep Grunt

 • Colors Nano Primer. Ґрунт із наночастинками навіть для складних мікропористих основ.

 • Глибоко проникаюча ґрунтовка Colors Nano Primer

5 причин замовити ґрунт у colorclub.ua

Що для вас важливо, коли вибираєте ґрунтовки глибокого проникнення: ціна, висока якість продукції, першокласне обслуговування чи безкоштовна доставка? Все це ви отримуєте, роблячи замовлення на цьому сайті.

Переваги для наших клієнтів:

 1. Сертифікована продукція світових виробників
 2. Допомога експертів у підборі товару
 3. Безкоштовний розрахунок витрати ґрунту на вашу площу
 4. Знижки, акції, оплата частинами від ПриватБанку
 5. Безкоштовна доставка кур'єром

Звертайтеся до професіоналів із перевіреною репутацією. Зробіть замовлення на colorclub.ua!