Лак для вагонкиДерев'яна вагонка без захисного покриття швидко старіє та втрачає свої первісні властивості. Вона сильніше схильна до впливу вологи, ультрафіолету, перепадів температур. На ній може з'явитися пліснява або грибок. Щоб запобігти цьому, покривайте поверхню двома шарами лаку для вагонки.

Переваги використання лаку:

  • збільшує стійкість поверхонь до механічних пошкоджень;
  • захищає деревину від усихання, розтріскування, посіріння;
  • запобігає гниття, появі грибка, цвілі;
  • надає красивого блиску, підкреслює красу натурального матеріалу.

В інтернет-магазині colorclub.ua ви можете придбати лак для вагонки провідних європейських виробників. Знайдіть свій варіант самостійно або звертайтеся за допомогою до наших експертів!

Який лак підходить для вагонки

Вибір залежить від призначення приміщення. Якщо це відкритий балкон, найкраще підійдуть поліуретанові та алкідні лаки. Вони утворюють дуже міцну плівку, яка надійно захищає поверхню від різних зовнішніх впливів. Приклад продукції - Teknos Helo. Це уретано-алкідний лак для використання всередині та поза будинками.

Яхтний лак також чудово підходить для вагонки, яка піддається атмосферним впливам. Його головні переваги: ​​висока вологостійкість, міцність, швидке висихання, стійкість до ультрафіолету та перепадів температур.

Приклад — поліуретановий яхтний лак Kompozit. Відрізняється підвищеною атмосферостійкістю та ударостійкістю. Має водо- і брудовідштовхувальні властивості. Утворює еластичний шар, який з часом не розтріскується.

Лак для вагонки Kompozit

Якщо вагонка розташована всередині будинку або на закритому балконі, віддайте перевагу складам на водній основі. Вони швидше сохнуть, без різкого запаху (у складі немає органічних розчинників), безпечні для здоров'я оточуючих. Саме гіпоалергенність, екологічна чистота та одночасно довговічність лаку для вагонки — причини купити такий продукт для внутрішніх робіт замість алкідних та уретанових лаків.

Шукайте позначку “aqua” на товарах нашого каталогу. Наприклад, підійдуть такі варіанти:

  • Vasco wood AQUATEX Водорозчинний лак з ефектом благородних порід деревини. Стійкий до сонячного проміння, екологічно чистий.
  • Teknos Helo Aqua. Водорозчинний склад, підходить для внутрішнього та зовнішнього застосування.

Використовуйте водні суміші для обробки стін та стелі з вагонки, закритих балконів та лоджій та інших дерев'яних конструкцій у будівлі.

Лак для вагонки Teknos Helo Aqua

Ваша перевага замовити у нас лак для вагонки — ціна повністю відповідає якості продукції. Ви отримуєте покриття, яке слугує багато років. Отже, економите на позаплановому ремонті.

Вибирайте свій варіант лаку, а ми доставимо його кур'єром безкоштовно!