Фарба Емаль

Уточнити пошук

Швидкий пошук:

Фарба-емаль - ідеальний вибір для фарбування виробів, які вимагають постійної вологого прибирання. Емалева фарба витримує контакт з водою і хімічними речовинами, тому її можна використовувати для радіаторів, сантехніки та інших подібних предметів. Вона також ідеальна для приміщень, де важливо зберігати постійну чистоту і гігієну. Щоб купити фарбу-емаль високої якості, зробіть замовлення в інтернет-магазині colorclub.ua й отримаєте безкоштовну доставку.

Емалі-фарби: особливості та різновиди

Емалева фарба - це лакофарбовий матеріал, який складається з плівкостворюючої основи, фарбувальних пігментів і наповнювачів (наприклад, розчинника). Після нанесення і висихання утворює на поверхні, що фарбується непрозоре склоподібне покриття (біле або кольорове).

Часто фарба-емаль використовується для захисту виробів від корозії, ультрафіолету, низьких і високих температур, механічних пошкоджень. Вона відрізняється міцністю, термостійкістю, пластичністю, гладкістю. При нанесенні лягає рівно, має хорошу покриваність, а після висихання не роздувається і не лущиться.

Якщо порівнювати вартість традиційної фарби й фарби-емалі, ціна кожного з цих продуктів буде приблизно однаковою.