Покриття для дерева від провідних виробників

Уточнити пошук


Дерево є одним з найпопулярніших матеріалів для будівництва та ремонту. Завдяки його екологічним якостям, красі і простоті обробки цього матеріалу віддають перевагу мільйони людей, вибираючи його для інтер'єрних і екстер'єрних робіт. Однак є у деревини і свої недоліки - це легкість займання, розбухання від вологи, вразливість до шкідників і утворення гнилі, грибка. Особливо це актуально для тих, хто вибрав будівництво будинку або лазні зі зрубу.

Щоб уникнути всіх цих явищ в будівництві використовують спеціальні обробні покриття для дерева - лаки, антисептики, просочення, масла, фарби і інші засоби, які захищають від пересихання, розтріскування і забруднення дерева, а також впливу інших зовнішніх факторів таких як волога, вогонь, атмосферні явища.

За сферою застосування такі засоби умовно можна розділити на покриття і просочення для дерева для зовнішніх і внутрішніх робіт. За складом - на водній і органічній основі. Також перед покупкою варто ознайомитися з якою метою застосовується той чи інший засіб, багато прозорих лаків для дерева і інші декоративно-захисні покриття вже містять в своєму складі фунгіцидні компоненти, антисептичні добавки та інші речовини, які дають захист від цілого ряду зовнішніх чинників.

Де недорого купити засоби для просочення дерева в Києві?

Якщо вам потрібні спеціальні засоби для покриття дерева, зверніть увагу на асортимент студії COLOR CLUB. У нашому каталозі представлено широкий вибір матеріалів для всіх виробів з дерева. Ми допоможемо вам підібрати потрібні засоби для вікон, дверей, віконниць, меблів, стін з колод і брусів. Продукція безпечна для людей, тварин і рослин.

Чому варто вибрати інтернет-магазин студії COLOR CLUB?

 

Купити потрібні матеріали можна прямо на сайті, користуючись функціоналом або замовити за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Спасибо ваша заявка на подарок принята. Мы свяжемся с вами.