Швидкий пошук:

Щоб запобігти гниттю і зараження деревини паразитами, захистити від ультрафіолету і загоряння, її обробляють спеціальними речовинами. Спеціальне покриття для дерева зберігає початкові властивості матеріалу і підвищує термін експлуатації дерев'яних поверхонь. Вибирайте високоякісну фарбу, лак, просочення або іншу продукцію в інтернет-магазині colorclub.ua в залежності від ваших потреб.

ЛФМ для дерева: зовнішні та внутрішні роботи

Перше питання, яке слід задати собі при виборі продукту: ви плануєте використовувати його для внутрішніх або зовнішніх робіт?

Якщо це покриття для дерева всередині приміщення, вони повинні бути екологічними, швидко сохнути.

Якщо передбачені зовнішні роботи, головною характеристикою ЛФМ буде захист оброблюваної поверхні від зовнішніх впливів: УФ-променів, низьких і високих температур, підвищеної вологи.

Види лакофарбових покриттів для дерева

Одні тільки захищають структуру натурального матеріалу, в той час, як інші додатково виконують декоративну функцію.

Фарби

Нанесення фарби - спосіб збільшити довговічність дерева і реалізувати дизайнерське рішення.

Пам'ятайте, що більшість фарб вимагає попередньої обробки деревини перед нанесенням.

Лаки

Щоб змінити зовнішній вигляд дерев'яної поверхні, зробити більш яскравою і помітною, її фарбують. Але якщо хочеться насолоджуватися природною структурою деревини, використовують лак.

Лак - це лакофарбове покриття для дерева, що нагадує тягучий розчин, який після висихання утворює міцну прозору плівку з блиском певної інтенсивності. Така плівка збільшує термін експлуатації дерев'яної поверхні й дозволяє бачити натуральну красу матеріалу.

ЛФМ для дерева Colors Natura Parkett 20

Антисептики

Іноді антисептик плутають з лаком. Однак завдання першого - не "запечатати" матеріал (як це робить лак), а проникнути всередину деревини, таким чином захистивши її від зовнішніх факторів. За допомогою спеціально підібраних компонентів антисептик руйнує наявний грибок і запобігає появі нових мікроорганізмів.

Лакофарбове покриття для дерева Teknos Woodex Classic

Просочення і масла

Підвищують зносостійкість дерева і дарують йому вологовідштовхувальні властивості. Поверхня зберігає природну красу, стає довговічною. За бажанням просочення можна колерувати.

Також ви знайдете й інші просочення і масла в онлайн-каталозі.

Ґрунти для дерева

Використовуються перед нанесенням фінішного покриття. Прозора ґрунтовка зберігає фактуру деревини й підходить в тому числі при нанесенні лаку. Покривний ґрунт наноситься перед використанням фарби.

Приклад ґрунтовки в нашому інтернет-магазині - Pinotex Base, біоцидний захисний ґрунт.

Замовляйте високоякісне покриття для дерева в Color Club з безкоштовним кур'єрським доставленням!