Швидкий пошук:

Компанія Color Club з більш ніж 25-річно. репутацією пропонує будівельну фарбу від провідних виробників: Vasco, Colors, Sadolin, Teknos і інших торгових марок. Вибирайте лакофарбові матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт в нашому інтернет-магазині, а ми доставимо покупку безкоштовно прямо на вказану вами адресу (можливість доступна для жителів Києва, Харкова та Одеси).

Будівельні фарби

Якщо мова йде про зовнішні роботи, головна вимога до покриття - стійкість до атмосферних впливів: опадів, високих і низьких температур, сонячних променів, вологи. Також фарба повинна бути високоеластичною і з відмінним зчепленням. Поверхні, які можуть бути пофарбовані: цегла, штукатурка, бетон, метал, дерево й інші матеріали.
У нас ви можете купити будівельні фарби для зовнішнього застосування наступних типів: силіконові, акрилові, дисперсійні, силікатні, латексні, силоксанові. Вони підходять для нанесення на зазначені вище поверхні, а також на фасад, утеплений пінопластом або мінеральною ватою.
Дах - мабуть, другий найважливіший елемент будівлі, який потребує регулярного оновлення. Особливо, коли мова йде про металеву покрівлю. Шар якісної фарби не тільки надає конструкції бездоганний зовнішній вигляд, але й захищає від корозії. На сайті ви знайдете продукцію на акрилатній і алкідній основі з антикорозійними пігментами.

Фарби для ремонту квартир

Для підлоги ми пропонуємо купити будівельну фарбу, яка має такі властивості: швидко сохне, не має різкого запаху, зносостійка. Це акрилова, акрилатна й алкідна фарби.

Для стелі у нас на сайті близько півсотні варіантів ЛФМ практично під будь-які матеріали та потреби. Вибирайте свою латексну, акрилову, вододисперсійну або акрилатну фарбу від виробників з України, Європи та США.

Ще більше варіантів у нас фарби для ремонту стін - більше сотні. Це ЛФМ з різними основами, властивостями, відтінками, ступенем блиску (матові, напівматові, глибоко матові, напівглянсові й т. п.). Використовуйте фільтрацію на сайті, щоб швидше знайти свій ідеальний продукт. Або звертайтеся за допомогою до наших експертів з фарб.

Color Club, будівельні фарби для ремонту

Бренди, з якими працюємо

Компанія Color Club є офіційним дистриб'ютором продукції Teknos і ексклюзивним постачальником ЛФМ брендів Colors і Vasco.

Colors, будівельна фарба

Чому покупці вибирають Color Club:

Щоб купити фарбу для ремонту квартири, виберіть і додайте товар в онлайн-кошик і вкажіть адресу доставлення. На зв'язку завжди наш експерт з фарб (в онлайн-чаті або телефоном), готовий допомогти вам у розв'язанні всіх питань.