Оздоблювальний інструмент

Швидкий пошук:

Штукатурно-оздоблювальні роботи – один із важливих етапів ремонту. Від якості їх виконання багато в чому залежить комфорт перебування в приміщенні, естетична привабливість інтер'єру та довговічність ремонту. Вибираючи професійні інструменти для оздоблювальних робіт в інтернет-магазині colorclub.ua, ви сприяєте прискоренню темпів оздоблення та підвищенню її якості. Ми готові запропонувати вам широкий асортимент продукції відомих міжнародних брендів.

Види робіт з використанням оздоблювального інструменту

Ці та інші види робіт ви можете виконати швидше та якісніше, якщо виберете правильний інструмент для оздоблення.

Асортимент продукції для оздоблювальних робіт

У нашому онлайн-каталозі ви знайдете кельма для штукатурки, шпателі, скребки, ручні шліфувальники, терки, сітки шліфувальні й губки, а також захисний одяг і аксесуари (окуляри, маски, комбінезони).

Шпатель може використовуватися для видалення старого покриття (фарби, шпалер, штукатурки) та нанесення розчину на поверхню. Шпателі відрізняються за матеріалом, формою та товщиною пластини. Вона буває класичною металевою, пластиковою чи гумовою. По ширині розрізняють вузькі (від 2 см), середні та широкі шпателі (до 60 см).

Оздоблювальний інструмент - Шпателі японські, Flugger Japan Filling

Кельма (мастерок) застосовується при оштукатурюванні поверхонь. Ручка кельми розміщується перпендикулярно до робочої пластини або трохи під кутом. Це дозволяє зручно брати розчин, доносити його до поверхні та укладати у кутах. Якщо необхідно придбати інструмент для оздоблювальних робіт такого типу, зверніть увагу на кельму штукатура з нержавіючої сталі та з вощеною дерев'яною ручкою.

Зачерпувати розчин не потрібно, а перед вами стоїть завдання затирання? Вибирайте модель з ручкою, розташованою зверху паралельно до робочої пластини. Наприклад, кельму Color Expert для декоративної штукатурки.

Терка для штукатурки — це невелика прямокутна дошка з ручкою на тильній стороні. Використовується для затирання та розрівнювання розчину. У каталозі ви знайдете поліуретанову терку для штукатурних робіт й терку з піногуми для затирання швів плитки.

Оздоблювальний інструмент - Тертка пластикова з піногуми, Color Expert>

Чому ми?

Не знаєте, який інструмент вибрати? Розкажіть нашому експерту про плановані види робіт, і він підбере вам необхідну продукцію.