Фарба для даху

Швидкий пошук:

Teknos  Ferrex Grey 3л
Teknos  Ferrex Grey 1л
Teknos Kirjo 9л
Teknos Kirjo 2,7л

Teknos Kirjo 2,7л

2 253 грн.1 690 грн.

Teknos Kirjo 0,9л

Teknos Kirjo 0,9л

805 грн.604 грн.

Teknos Kirjo Aqua 9л
Teknos Kirjo Aqua 2,7л
Teknos  Ferrex Black 3л
Teknos  Ferrex Black 1л
Teknos  Ferrex White 3л

Дах з металу, шиферу та металочерепиці потребує регулярного оновлення пофарбованої поверхні. Це покращує зовнішній вигляд покрівлі і продовжує її термін служби. У нашому інтернет-магазині ви можете купити фарбу для даху на алкідній і акрилатній основі з антикорозійними властивостями від відомого світового виробника.

Яку купити фарбу для дахів?

Вибір залежить від покрівельного матеріалу. Кожен тип поверхні потребує різного захисного покриття, і тільки грамотно підібрана фарба для фарбування даху будинку гарантує гарну адгезію і здатна підвищити довговічність покрівлі.

Найбільш популярні дахи, зважаючи на доступність і практичності, - це металеві, оцинковані. Однак вони потребують антикорозійного захисту. Також ідеально, якщо обраний лакофарбовий продукт підходить для нанесення прямо на іржу або на старе, раніше нанесене фарбування (це спростить підготовку поверхні).

У всіх перерахованих вище випадках відмінним варіантом стане алкідна або акрилатна фарба. В основі - протикорозійні пігменти. Готове кольорове покриття не окислюється і довго зберігає первинний колір і еластичність.

Алкідна

Підходить для металевих дахів. Після висихання розчинники випаровуються, а на даху утворюється захисна плівка. Отримана поверхня стійка до ультрафіолету і забезпечує пасивну антикорозійний захист (це коли захисна оболонка перешкоджає проникненню кисню і вологи на метал). В результаті покрівля надійно захищена від снігу і дощу.

Купити фарбу для дахів на основі алкіду можна і для інших металевих конструкцій фасаду. Наприклад, для зливів, жолобів, труб, карнизів. Київський лакофарбовий продукт застосуємо для сталевих, оцинкованих, алюмінієвих і раніше пофарбованих олійною фарбою поверхонь.

Teknos Kirjo - фарба на основі алкіду з антикорозійними пігментами. Використовується як захисна для листової покрівлі.

Алкідна фарба Teknos Kirjo для листової покрівлі

Акрилатна

Дуже добре підходить для оцинкованого даху. Можливо, перед нанесенням на нову оцинковану поверхню потрібно нанесення спеціального ґрунту по металу. Наприклад Teknos Ferrex.

На сайті ви можете замовити акрилатну фарбу для фарбування даху Teknos Kirjo Aqua. Вона водорозчинні й містить антикорозійні пігменти. Призначена для нових оцинкованих дахів і інших сталевих поверхонь. Також підходить для ремонтного фарбування поверхонь, на які колись уже була нанесена акрилатна або алкідна фарба.

Акрилатна фарба Teknos Kirjo Aqua для листової покрівлі

Який колір вибрати?

На екстер'єр та експлуатаційні якості покрівлі впливає і колір. Вважається, що темні відтінки притягують сонячне світло, нагріваючи дах, а світлі - відображають його. Тому вибір багато в чому залежить від клімату, в якому ви проживаєте. І, звичайно ж, колір покрівлі прямо впливає на естетику всього будинку. Він обов'язково повинен гармоніювати з іншою частиною споруди.

Для вибору відтінку скористайтеся нашим розділом "Підбір кольору" до опису продукту. Потім, при формуванні замовлення вкажіть колір в коментарі до покупки.

Ви можете звернутися до наших менеджерів, щоб купити фарбу для даху в Києві й Україні, яка повністю відповідає вашим потребам. Для отримання консультації фахівця завітайте до найближчого магазину Color Club в вашому місті або замовте зворотний дзвінок менеджера.