Емаль для радіаторів

Швидкий пошук:

Радіатори опалення нагріваються до високих температур, тому обраний лакофарбовий матеріал повинен бути стійким і не виділяти неприємного запаху при нагріванні. Віддайте перевагу спеціальній фарбі для радіаторів перевірених світових брендів, яка відповідає вимогам безпеки й екологічності. Замовляйте високоякісну емаль для батарей в інтернет-магазині colorclub.ua.

Вимоги до радіаторної фарби

Високоякісна фарба для радіаторів опалення відрізняється термостійкістю, гарну адгезію до металів, містить інгібітори корозії й безпечна для здоров'я оточуючих.

Види радіаторної емалі

Якщо ви вирішили купити фарбу для радіаторів опалення в Києві, Харкові чи Одесі, ми доставимо замовлення кур'єром безкоштовно. Для покупців з інших міст діє доставка "Новою Поштою".

Фарба для радіаторів опалення: як купити

  1. Виберіть продукт. Ви можете скористатися консультацією експерта, а також замовити прорахунок.
  2. Додайте необхідну кількість товару в онлайн-кошик. Потім оформите замовлення, вказавши контактні дані доставки.
  3. Виберіть спосіб доставки. Для жителів Харкова, Києва та Одеси доступна доставка кур'єром, "Новою Поштою" і самовивезення. Для жителів інших міст - доставка "Новою Поштою".
  4. Сплатіть замовлення онлайн або при отриманні.

У нас діють знижки на певні емалі для труб опалення, також ви можете скористатися розстрочкою від ПриватБанку. Покупці інтернет-магазину colorclub.ua завжди впевнені в якості продукції, оскільки наша компанія працює вже понад 25 років, і ми є офіційними дистриб'юторами багатьох відомих брендів ЛФМ.

Замовляйте фарбу вищої якості зі знижкою і безкоштовною доставкою кур'єром!