Фарба для підлоги

Швидкий пошук:

Вибирайте фарбу для підлоги, яка підходить для вашого підлогового покриття і відповідає необхідним характеристикам. У нашому інтернет-магазині ви знайдете продукцію для дерева, бетону і металу від виробників України, США та Фінляндії.

На що звернути увагу при виборі фарби для підлоги?

Крім матеріалу статі, значення має склад лакофарбового продукту, а також його особливості.

Можна купити фарбу для підлоги з такими властивостями:

Також можливі й інші характеристики. Вибирайте ті, які мають для вас принципове значення.

Яку замовити фарбу для підлоги

Властивості фарби безпосередньо залежать від її складу, зокрема, велику роль відіграє основа. Ви можете купити фарбу для підлоги в Україні на нашому сайті. У нас ви знайдете фарбу, виготовлену на алкідній, акрилатній і акриловій основі.

Алкідна фарба для підлоги

Володіє чудовими експлуатаційними характеристиками. Зносостійка, колір довговічний, покриття не боїться ультрафіолету і мийних засобів. Новоутворена після нанесення лакофарбового продукту плівка захищає підлогу від стирання і різних зовнішніх впливів (включаючи атмосферні опади). Завдяки довгому терміну служби фарбу для фарбування підлоги на основі алкіду використовують для зовнішніх робіт. Наприклад, для фарбування відкритої тераси.

Teknos Teknofloor - уретан-алкідна фарба, яка підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Нею можна покривати поверхні з дерева і бетону.

Алкідна фарба для підлоги Teknos Teknofloor

Акрилова

Акрилова фарба на водній основі не має запаху, тому вона безпечна для здоров'я працівників, які роблять ремонт, і для самих мешканців. Фарба не розтріскується з часом, відмінно протистоїть стиранню, впливу ультрафіолету, вологості, високих температур. Додатково зазначається досить швидке висихання після нанесення. Підходить практично для будь-яких поверхонь, а також для художнього розпису.

Kompozit AK-11 - акрилова фарба на розчинниках, яка характеризується високоміцним зчепленням з поверхнею і відмінною зносостійкістю готового покриття. Витримує мийні та дезінфекційні засоби, атмосферні опади, негативні температури. Використовувати цю фарбу можна для бетонних і металевих підлог в будь-яких приміщеннях, включаючи склади, гаражі, паркінги.

Акрилова фарба для бетонних підлог Kompozit AK-11

Акрилатна

Призначена для робіт в сухих приміщеннях з помірним хімічним і механічним впливом. Підходить для фарбування підлогових поверхонь з дерева і бетону в житлових, складських, торгових будівлях. Також може використовуватися для відновлення підлог, раніше пофарбованих акрилатною або алкідною фарбою або оброблених лаком.

Вирішуючи, яку акрилатну фарбу купити для підлоги, зверніть увагу на Teknos Teknofloor Aqua. Детальні характеристики ви знайдете в описі продукту.

Для дерев'яних підлог

Вибираючи, ніж пофарбувати підлогу з дерева, пам'ятайте про наступне: оскільки деревина стискується і розтискається під дією вологи й температури, забарвлене покриття повинне бути еластичним. Також велике значення має наявність у складі добавок, що перешкоджають появі цвілі.

Відмінний варіант в цьому випадку - SuperDeck Exterior Deck & Dock Elastomeric Coating. Лакофарбовий продукт призначений для дуже зношених дерев'яних підлог і комбінованих покриттів. Закриває тріщини на старій деревині, згладжує грубу поверхню з дерева. Витримує перепади температур, стискаючись і розширюючись разом з підкладкою. Не дає цвілі рости на покритті, тому відмінно підходить для фарбування дерев'яних палуб, терас, балконів, патіо. Вартість фарби для підлоги для внутрішніх робіт і зовнішнього фарбування вказана в описі продукту.

SuperDeck Exterior Deck & Dock Elastomeric Coating, фарба для підлог акрилова

Крім того, зверніть увагу на алкідну емаль для підлоги ПФ-266 Kompozit. Вона демонструє високу адгезію до дерева й одночасно стійка до очищення мийними засобами.

Замовляйте на сайті самостійно або скористайтеся консультацією нашого фахівця. Він розповість все про фарби для підлоги: ціною, характеристиках, переваги, призначення, а також допоможе з оформленням доставлення.