Фарби по металу

Швидкий пошук:

В інтернет-магазині colorclub.ua представлена ​​фарба для металу провідних світових виробників Німеччини, Фінляндії та США. Продукція підходить для будь-яких металевих конструкцій та поверхонь, включаючи труби, металеве облицювання, вентиляцію, гофру та інше.

Щоб отримати найкращий результат, вибирайте найбільш відповідний під ваші потреби фарбувальний склад. Склад фарби по металу - це комбінація кількох компонентів (наповнювачів, пластифікаторів, сполучних компонентів, розчинників, фарбувальних пігментів), які надають лакофарбового продукту відмінні характеристики.

Яку фарбу вибрати: особливості фарбувальних складів

У нашому каталозі ви знайдете акрилову, алкідну й акрилатну фарби для металу, а також продукцію на основі синтетичних смол.

В інтернет-магазині ви можете купити фарбу по металу Teknos Kirjo на основі алкіду. KIRJO містить антикорозійні пігменти та застосовується як захисний фарбувальний склад для поверхонь з легкого металу і гальванізованих поверхонь (наприклад, листової покрівлі). Також використовується як фінішний шар при фарбуванні сталевих конструкцій, щоб створити ефективний антикорозійний захист.

Алкідна фарба по металу Teknos Kirjo

Акрилова

Акрилатна

Нове слово в фарбуванні! Склад схожий з акриловими фарбами - теж сополімери (вініл, латекс, силікон) і поліакрилати. Але присутні й інші компоненти, які дають додаткові властивості. Наприклад, покриваність.

Чому експерти рекомендують купити фарбу для металу в Києві й Україні акрилатного типу:

Можна говорити про дорожнечу акрилатної фарби для металу. Але ціна, якщо розділити її на термін служби акрилатного покриття, виходить дуже вигідною.

Colors House-Paint - універсальний акрилатний лакофарбовий продукт. Однаково добре підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Відрізняється високою адгезією, отримане покриття витримує агресивний вплив опадів і багаторазове миття.

Акрилатна фарба для металу Colors House-Paint

Де застосовується ця фарба для металу? Купити Colors House-Paint рекомендується для будь-яких металевих конструкцій та поверхонь (включаючи оцинковані), виробів із заліза, сталі, алюмінію.

На основі синтетичних смол

Ви коли-небудь думали про те, що можна буде наносити фарбу прямо на іржу без попереднього очищення і ґрунтування? Або на конструкцію, забарвлену практично будь-яким барвником? Виробник Hammerite вже реалізував все це у своїх продуктах.

Антикорозійна швидковисихаюча фарба для фарбування металу з синтетичними смолами в складі підходить для нанесення на нову, стару, вже забарвлену поверхню. Перший шар робиться на іржу. Підходить для чорних і кольорових металів. Виробник дає гарантію 8 років на фінішне покриття. У каталозі ви можете замовити фарбу для фарбування металевих поверхонь Hammerite гладку (12 кольорів) або з молотковим ефектом (9 кольорів).

Якщо у вас залишилися питання, ми завжди допоможемо вибрати фарбувальний склад під ваші завдання. Звертайтеся!