Швидкий пошук:

Чи матимуть фарбувальні або штукатурні роботи? Чи часто маєте справу з деревиною? У нашому інтернет-магазині можна замовити малярський інструмент для всіх типів завдань: фарбування стін, стелі, фасадів, поклейки шпалер, нанесення штукатурки, створення лакового покриття для дерев'яних виробів.

Асортимент та рекомендації щодо вибору малярного інструменту

Всю продукцію в каталозі можна умовно поділити на основну та допоміжну. До основної відносяться кисті, валики, шпателі.

Щітки

Існує ще багато різновидів пензлів. Щоб краще зорієнтуватися в асортименті інструментів для малярних робіт (і пензлів зокрема), ви можете перейти в потрібний підрозділ: "Фарбування стін та стель", "Фарбування фасадів", "Захист деревини" або "Нанесення лаків".

Валики

Валик з мікрофібри Color Expert - ролик з високою поглинанням і максимальною віддачею лакофарбового матеріалу. Призначений для фарб на водній основі та засобів деревозахисту.

Малярний інструмент - Валик із мікрофібри Color Expert

Шпатель

Ще один товар у нашому інтернет-магазині — малярський інструмент із плоскою та широкою робочою поверхнею для нанесення шпаклювальних складів та розгладжування поверхні.

Ви можете вибрати модель з дерева для нанесення шпаклівки на дерев'яні або оштукатурені основи, з металу – для чистових робіт або з гуми – для акуратного загортання швів без пошкодження основного покриття.

Допоміжні малярні інструменти

Також ви можете купити такі малярські інструменти, як шпалерна лінійка, ніж з лезами, що відламуються, ручний шліфувальник, скребок, рукавиця для декору, кельма, терка, захисні окуляри й маска від пилу, пістолет для герметиків та інші товари.

Малярський інструмент - Клейка стрічка Color Expert

П'ять причин замовити малярний інструмент на colorclub.ua

    Наша компанія займається продажем малярного інструменту та лакофарбових матеріалів від провідних світових виробників понад 25 років. Ми пишаємося, що нас обирають найбільші компанії України та багато приватних клієнтів. Ось чому інтернет-магазин colorclub.ua заслужив бездоганну репутацію:
  1. Вся продукція на сайті відповідає ГОСТам та має сертифікати якості
  2. У каталозі представлено понад 100 позицій товарів відомих торгових марок
  3. Кожен клієнт може отримати безкоштовну консультацію наших експертів
  4. Доступний готівковий та безготівковий розрахунок, а також розстрочка
  5. Для тих, хто купує професійний малярський інструмент у Києві, Харкові та Одесі, надається безкоштовна кур'єрська доставка.

Виникли питання при виборі продукції? Перевірте сумісність вибраних вами малярських інструментів та ЛФМ – звертайтесь за допомогою до експертів colorclub.ua!