Фарби для вологих приміщень

Швидкий пошук:

Teknos Timantti 20 9л
Teknos Timantti 20 2,7л
Teknos Timantti Clean 2,7л
Teknos Timantti W 3л
Eskaro Akzent Room 9л

При фарбуванні приміщень з підвищеною вологістю повинні використовуватися спеціальні лакофарбові матеріали. Тільки в цьому випадку отримане покриття не відшарується і не піде бульбашками від впливу пари та бризок води. Вибирайте фарбу для ванної кімнати, кухні й громадських приміщень з регулярним вологим прибиранням в інтернет-магазині colorclub.ua від провідних світових виробників.

Вимоги до фарби для вологих приміщень

Під вологим приміщенням мається на увазі приміщення, в якому стіни, стеля, підлога та інші поверхні регулярно піддаються впливу води й водяної пари. Зазвичай це ванні кімнати, кухні, лазні, душові, а також деякі громадські та комерційні приміщення, де дуже часто проводять вологе прибирання. При цьому технічні приміщення і туалет не завжди вважаються вологими приміщеннями.

Волога - сприятливе середовище для появи й розмноження таких мікроорганізмів, як грибок і пліснява. Навіть дуже якісне звичайне лакофарбове покриття не підійде для вологого приміщення, оскільки має високу паропроникність. Це відмінна властивість, якщо ви хочете пофарбувати спальню або вітальню, але абсолютно неприйнятне для ванної кімнати або кухні.

Фарба для вологих приміщень Kompozit АК-12

Тільки спеціальні фарби для ванних кімнат і кухонь здатні запобігти утворенню грибка і забезпечити надійне фарбове покриття без відшаровування. Ви можете вибрати практично будь-який відтінок для оформлення простору, а після висихання спокійно видаляти пил і забруднення з пофарбованих поверхонь вологою ганчіркою.

Зверніть увагу на структуру фарби - вона повинна бути більш щільною, щоб отримати більш стійке покриття. Віддайте перевагу ЛФМ з високим ступенем глянцю: він краще протистоїть скупченню вологи, ніж пористі матові.

Фарба для кухні та ванної кімнати від Color Club

Українська мережа студій Color Club вже понад 25 років допомагає в підборі найбільш відповідних фарб під завдання споживачів. Компанія є ексклюзивним постачальником продукції брендів Vasco і Colors, а також офіційним дистриб'ютором ЛФМ від Teknos. Крім цих брендів, в інтернет-магазині представлений широкий вибір товарів інших всесвітньо відомих торгових марок.

Teknos Timantti 7, акрилатна фарба для вологих приміщень

Переваги купівлі у нас фарби для ванної: ціна, доставлення, відомі бренди, оперативна консультація технолога, гарантія якості. На сайті доступні для звантаження технічні характеристики продукції й гігієнічні висновки. Крім замовлення через сайт, у вас є можливість відвідати один з наших 6 фірмових салонів, щоб особисто вибрати й купити фарбу для ванної кімнати в Києві, Харкові, Одесі та Вінниці.

Замовляйте свою ідеальну фарбу для ванної та кухні в інтернет-магазині colorclub.ua!