Фарба для фасадів

Швидкий пошук:

Лакофарбову продукцію можна розділити на три види: для внутрішніх робіт, фарба для фасадів будинків (для зовнішнього застосування) і універсального застосування. На цій сторінці інтернет-магазину colorclub.ua ви знайдете фасадні фарби від виробників з Польщі, України та Фінляндії. Наші фахівці обов'язково підкажуть, який фарбувальний продукт вибрати в вашому конкретному випадку.

Вимоги до фарби для фасаду

Головна умова - щоб отриманий шар був стійким до різних атмосферних впливів. Тобто не боявся перепадів температур, активного сонця, тривалих дощів і снігу. І це незалежно від того, з якого матеріалу виготовлена ​​поверхня: бетону, цегли, дерева, металу або з іншого матеріалу. Зазвичай рівень пластичності та зчеплення у фарби для зовнішнього фасаду вище, ніж у продукції для внутрішніх робіт.

Ми пропонуємо вашій увазі вододисперсійні, акрилові, силіконові, латексні, силікатні та силоксанові лакофарбові продукти. Хоч  всі вони можуть використовуватися для фарбування на вулиці, кожен з них має свої особливості.

Вододисперсійна фарба для зовнішніх робіт

Екологічно чиста і вогнестійкість, не має запаху, швидко висихає. Паропроникність виключає утворення цвілі й грибка. Чи не боїться вологи. Підходить для фарбування практично будь-яких поверхонь: з бетону, цегли, металу, дерева (але потрібна попередня ґрунтовка). Часто використовується для покриття стовбурів дерев, щоб уберегти їх від паразитів, холоду і спеки.

Варіанти від наших фахівців:

Teknos Saku, водно-дисперсійна фарба для зовнішніх робіт

Акрилова

Багато хто віддає перевагу фарбі для фасадів на основі акрилу. Все завдяки простому нанесенню, стійкості до опадів і сонячного світла, воді. Підходить для нанесення на органічні та мінеральні поверхні.

У нашому каталозі:

Латексна

Паропроникна, еластична, стійка до стирання, опадів і ультрафіолету. Пофарбована поверхня довго буде радувати вас насиченим кольором. Високо цінується ще і за економічну витрату.

На сайті ви можете купити фарбу для зовнішніх робіт Vasco UNIVERSAL. Її відмітні характеристики: висока покриваність, стійкість до миття й атмосферних впливів, довговічність. Підходить для будівель з системою фасадної теплоізоляції. Витрати - 9-11 м2 / л.

Силікатна

Не створює плівку, тому добре пропускає повітря. Це робить її ідеальним варіантом для будинків з підвищеними вимогами до паропроникності. Наприклад, для утеплених мінеральною ватою фасадів, старих будівель зі стінами, які можуть постраждати від підняття ґрунтових вод, будівель з високою вологістю всередині приміщень.

Фасадна силікатна фарба для стін відрізняється високою стійкістю. На готовому покритті не розвиваються мікроорганізми, тому спеціальні добавки при фарбуванні не потрібні.

Вибираючи лакофарбовий продукт на силікатній основі, зверніть увагу на Colors facade Silat.

Colors facade Silat, силікатна фасадна фарба

Силіконова

Термін придатності готового покриття може досягати декількох десятків років. Силіконова фарба має високу паропроникність та одночасно відмінні вологовідштовхувальні властивості. Також вона дуже еластична, тому з її допомогою можна закривати тріщини шириною до двох міліметрів. Як і силікатна, не сприяє появі грибка і цвілі.

В інтернет-магазині ви можете купити фарби для зовнішніх робіт на силіконовій основі від двох виробників:

Силоксанова

Має водовідштовхувальні властивості, стійка до перепадів температури, опадів і ультрафіолету. Призначена для нанесення на мінеральні поверхні, які мають потребу в гарній паропроникності. Може використовуватися для будівель, розташованих в складних кліматичних умовах.

Вибирайте свою силоксанову фарбу для фарбування фасаду будинку:

Замовляйте найбільш відповідну фарбу для фасадів. Ціна, умови доставлення і наше обслуговування вам обов'язково сподобаються!