Просочення для дерева

Швидкий пошук:

Деревина має велику кількість переваг, але її головний недолік - недовговічність. Запобігти гниттю і руйнування дерев'яних виробів можна за допомогою просочення для дерева. Вибирайте продукцію від кращих світових виробників лакофарбових матеріалів в нашому інтернет-магазині colorclub.ua

Як працює просочення по дереву

Деревина - гігроскопічний матеріал, який легко вбирає вологу. При збільшенні вологості на 15-20% і більше деревина деформується, починає розшаровуватися, з'являється цвіль і грибок, що призводить до гниття.

Це негативно впливає на сам матеріал, а також на здоров'я оточуючих: спори грибка, наприклад, можуть проникати в легені людини, викликаючи різні хвороби. Тому важливо купити просочення для дерева не тільки для збереження краси дерев'яного виробу, але і для власної безпеки.

Ще один негативний фактор - ультрафіолет. УФ-промені руйнують лігнін, який відповідає за міцність деревини. Якщо немає захисту від ультрафіолетового випромінювання, матеріал стає м'яким, тьмяним, розтріскується.

Захисні просочення для дерева дарують виробам з деревини водовідштовхувальні властивості та зберігають від впливу сонячних променів. Їх застосування зводить до мінімуму ймовірність появи цвілі та гнилі та є профілактикою легеневих захворювань у людей.

Які купити просочення по дереву: види

Масло для дерева

Масло - природне просочення для дерева від вологи та гниття, купити яку теж можна в нашому інтернет-магазині. Якщо, наприклад, лак утворює на поверхні тверду плівку, то масло проникає глибоко всередину, просочуючи волокна деревини й добре передаючи текстуру натурального матеріалу.

Однак не варто плутати масло для деревини з харчовою рослинною олією. Крім самого масла, у складі першого також присутні різні інгредієнти, які забезпечують твердість готового покриття і рівномірне нанесення на поверхню.

Використання масла як просочення для захисту дерева ідеально при обробці кухонних стільниць, столів, підвіконь і всюди, де передбачено зіткнення деревини з їжею.

Teknos Woodex Aqua Wood Oil - масло, що тонується, глибоко проникає в деревину. Ідеально підходить для екзотичних порід дерев і сосни.

Teknos Woodex Aqua Wood Oil, просочення для деревини на основі масла

Де купити просочення для дерева з доставкою

Перейдіть в каталог, щоб замовити лакофарбову продукцію високої якості!