Фінішні шпаклівки


Практично будь-які оздоблювальні роботи вимагають шпаклювання поверхні. Правильно підібрана фінішна шпаклівка - запорука красивих стін, які будуть тішити вас своєю бездоганністю довгі роки. Замовляйте високоякісну шпаклівку в інтернет-магазині colorclub.ua від відомих українських та шведських виробників!

Особливості та завдання шпаклівки

Шпаклівка — це спеціальна суміш у вигляді порошку або пасти, яка наноситься на поверхню з метою підготувати її до останнього етапу ремонту: поклейки шпалер або фарбування.

У складі фінішних шпаклівок — дрібнофракційні наповнювачі. Завдяки їм стіна після шпаклювання стає ідеально гладкою.

Ціна фінішної шпаклівки залежить від типу продукції, обсягу та обраного виробника.

Яку купити фінішну шпаклівку в Україні: види шпаклівок

Полімерна шпаклівка буває акриловою та латексною.

Акрилова характеризується пластичністю та щільністю, не тріскається, зручна у нанесенні, легко шліфується. Може використовуватись і для вирівнювання поверхонь, і для фінішної обробки. Наноситься на стіни та стелі з різних матеріалів.

Плануєте купити фінішну шпаклівку для стін на основі акрилу? Зверніть увагу на Vasco Acryl Finish українського виробника. Призначена для фінального вирівнювання поверхонь із гіпсокартону, бетону, дерева, штукатурки (гіпсової та цементної) усередині будівлі. Вологостійка і не піддається механічному впливу.


Фінішна шпаклівка Vasco Acryl Finish

Латексні шпаклівки настільки прості в роботі, що покласти їх рівним шаром зможе навіть новачок. Це ідеальне фінішне покриття - гладке, не схильне до усадки й появи тріщин. Для відмінного результату досить тонкого шару, тому продукт витрачається ощадливо.

Готова фінішна шпаклівка Sadolin SNICKERI

За консистенцією склад буває сухим та пастоподібним.

Сухі шпаклівки перед використанням потрібно розводити водою. Серед переваг такої продукції: зручність транспортування, можливість приготувати суміш в'язкості, досить низька вартість фінішної шпаклівки. Однак завжди потрібно закладати додатковий час, щоб приготувати суміш. Також важливо пам'ятати, що вже розведений водою порошок не можна зберігати, а необхідно нанести якнайшвидше.

Пастоподібні склади позбавлені цієї необхідності. Вони продаються готовими до застосування, їх використання обмежено лише терміном придатності товару. Сьогодні більшість виробників вважають за краще випускати саме готову фінішну шпаклівку. Але ціна такого товару зазвичай вища, ніж сухих складів.

Рекомендуємо звертати увагу на сухі суміші, якщо плануєте оздоблення великої площі, а бюджет обмежений. Якщо працюватимете з невеликою ділянкою або є новачком у шпаклівці, віддайте перевагу готовим пастоподібним продуктам. Вони поставляються у відрах та тюбиках.

Фінішна шпаклівка в colorclub.ua

Замовляйте високоякісну продукцію зі зручною доставкою!