Антисептики для дерева

Швидкий пошук:

Без спеціальної обробки деревина схильна до згубного впливу вологи, ультрафіолету, низьких і високих температур, мікроорганізмів. Щоб запобігти негативним наслідкам і продовжити термін служби дерев'яних виробів, використовується антисептик для дерева.

Антисептик - це розчин, що захищає деревину від гниття і розтріскування. Застосування антисептика є способом запобігання синяви, цвілі та грибка. Якщо ви працюєте з дерев'яними виробами, питання "Чи варто обробляти її антисептичним розчином", навіть не повинен стояти. Потрібно обов'язково. Купити антисептик для дерева від світових виробників ви можете в нашому інтернет-магазині colorclub.ua.

Чому варто купити антисептик для обробки дерева

    Ось чотири завдання, які виконує антисептична речовина:

  1. Захист дерев'яних виробів від гниття, цвілі, грибка, синяви, що з'являються в результаті накопичення вологи.
  2. Захист від ультрафіолету, яка забезпечується за допомогою спеціальних фільтрів в складі речовини.
  3. Захист від потьмяніння, збереження первісного кольору і відтінку.
  4. Надання натуральному матеріалу ще більшої виразності.

Після нанесення антисептичний складу деревина продовжує "дихати" - пористість поверхні зберігається.

Які купити антисептики для дерева: види

Склад антисептика може розповісти про те, наскільки добре він вбирається. Наприклад, алкідна основа дозволяє речовині проникати в структуру деревини максимально глибоко. Це пояснюється маленьким розміром молекули алкіду. Завдяки гарному всмоктуванню алкідний антисептик для дерева не утворює плівку на поверхні виробу, і матеріал може "дихати". При цьому відсутність плівки не сприяє руйнуванню і розтріскування деревини.

Pinotex Ultra Lasur - засіб для захисту деревини з УФ-фільтром на основі смоли алкіду. Ідеально для зовнішніх робіт, забезпечує довговічність покриття до 8 років.

Pinotex Ultra Lasur, антисептик для дерева з УФ-фільтром

Ще один продукт - Pinotex Fence Lasur. Це просочення для дерева, в основі якого - алкідна емульсія. Дуже добре підходить для садових будівель. Швидко висихає, практично без запаху, підкреслює природну красу деревини, має водо- і брудовідштовхуючі властивості.

Для робіт всередині приміщення рекомендуємо купити антисептик для дерева в Україні, в складі якого присутній акрил. Молекули акрилу великі, тому на оброблюваної поверхні утворюється значний сухий залишок. Він допомагає приховати всі нерівності та тріщини.

Приклад засобу на основі акрилової дисперсії - Vasco antiseptik AQUATEX. Підходить для всіх листяних і хвойних порід деревини.

Vasco antiseptik AQUATEX, антисептик для всіх виробів з дерева

Якщо необхідно заморозити будівництво до настання тепла, вибирайте зимовий антисептик для дерева. А купити продукт на безбарвній основі - це ідеальне рішення для скорочення витрат на матеріали. Такий антисептик виступить одночасно як просочення, знезаражувальна речовина і завершальний шар.

Де купити антисептик для дерева

Вибирайте продукт, який виконає ваші завдання на 100%!