Ґрунтовка для стін

Швидкий пошук:

Teknos Biora primer 9л
Teknos Biora primer 2,7л

Перед фарбуванням, нанесенням лаку, шпаклівкою, укладанням плитки, поклейкою шпалер рекомендується використовувати ґрунтовку. Вона вирівнює поверхню, покращує адгезію між двома облицювальними матеріалами та запобігає відшаровуванню фінішного покриття. Вибирайте ґрунт з необхідними характеристиками в інтернет-магазині colorclub.ua.

Коли важливо купити ґрунтовку

Також купити ґрунтовку можна для захисту швів між плитками.

Переваги ґрунтовки для стін

Ґрунтовка для стін підвищує адгезію: покриття, що наносяться, краще зчіплюються між собою. Це особливо важливо, якщо ви маєте справу зі штукатуркою та клеєм. Крім того, вона зміцнює пухкі поверхні, тому необхідна для оштукатурених стін.

Вкладаючи гроші в покупку ґрунту, ви одночасно скорочуєте витрати фінішного матеріалу (наприклад, вам знадобиться менше фарби).

Застосування ґрунту для різних поверхонь

Зверніть увагу на Proma Sol — силікатний грунт для поглинаючих мінеральних основ. Підходить для бетону, штукатурки, силікатної та керамічної цегли, газобетону та інших подібних поверхонь.

Ґрунтовка для стін Proma Sol

Плануєте заґрунтувати дерев'яну основу? Рекомендуємо Teknos Futura 3. Призначений для ДСП, ДВП, МДФ, меблів.

Ґрунтовка Teknos Futura 3

Не варто пропускати ґрунтування, коли виконуєте укладання гіпсової або цементної стяжки. Обробка ґрунтом знадобиться і при фарбуванні будь-яких мінеральних основ: бетонних стін, гіпсокартону, гіпсової штукатурки.

Рекомендації щодо вибору ґрунтовки

Відповівши на вищезазначені питання, ви точно знатимете, яка вам потрібна ґрунтовка. Ціна продукту залежить від його складу, обраного бренду та обсягу. Якщо ви бажаєте отримати рекомендацію експерта перед покупкою, напишіть нашому фахівцю в онлайн-чаті або замовте зворотний дзвінок. Ми також безкоштовно прорахуємо, скільки ґрунту знадобиться на вашу площу.

Ідеальний варіант: замовляти й ґрунтовку, і фарбу одного виробника. Це дасть найкращий результат. Наприклад, використовувати ґрунт для вологоізоляційних робіт Teknos Timantti W і потім поверхневу фарбу з групи фарб TIMANTTI.

Ґрунт для вологоізоляційних робіт Teknos Timantti W

Ґрунтовка в Україні на colorclub.ua

Замовляйте продукцію для ремонту в інтернет-магазині, який вже багато років спеціалізується з продажу лакофарбових матеріалів. Ось кілька причин, чому нас вибирають великі компанії та приватні клієнти по всій країні:

Купіть ґрунтовки під ваші завдання з постоплатою або “Оплатою частинами” від ПриватБанку!