Матеріали для захисту поверхні


Забули закрити плівкою паркет, меблі, вікна перед ремонтом? Чи не використовували малярський скотч під час фарбування? Навіть такі невеликі помилки можуть призвести до збільшення фінансових та тимчасових витрат. Щоб не відновлювати зіпсовані речі та не переробляти роботу, використовуйте матеріали для захисту поверхні. Бронюйте все необхідне в інтернет-магазині colorclub.ua з доставкою у ваше місто.

Захисна плівка та інші покривні матеріали

Укривна плівка вбереже все, що знаходиться в приміщенні, від випадкового попадання бризок фарби або шматків штукатурки, а також будівельного пилу та різних рідин. Ви можете вибрати напівпрозору плівку бренду Color Expert товщиною 10 мкм та розміром 4x5 м. Заздалегідь розрахуйте, скільки упаковок вам знадобиться (про всяк випадок замовляйте трохи більше).

Ідеально, коли плівка не просто лежить на меблях, а надійно зафіксована. Щоб не купувати все окремо, зверніть увагу на захисну плівку з малярною стрічкою. Продукт складається з ПВХ-плівки із прикріпленою до неї стрічкою на клейовій основі. Така комбінація спеціально розроблена виробником для зручності захисту предметів від пилу та фарби.

Захисна плівка з паперовою стрічкою CoverQuick може залишатися на поверхнях до одного тижня, надійно оберігаючи їх під час ремонтних робіт.

Захисна плівка з малярною стрічкою

Окрім малярної стрічки із плівкою, замовити в нашому інтернет-магазині можна й захисний папір із малярною стрічкою. Призначення останньої таке саме. Тільки нею закривають поверхні невеликої площі: плінтуси, віконні рами, лиштви.

Стрічка малярська

Самоклеюча стрічка незамінна при обробних і фарбувальних роботах, декоруванні. Її головне завдання – вберегти поверхню при оштукатурюванні або нанесенні лакофарбових матеріалів. Вона служить для розмітки чітких меж фарбування, і навіть захисту тієї частини площі, яку потрібно фарбувати.

Крім цього, ви можете купити малярський скотч, якщо хочете забарвити кожну зону в окремий відтінок. Розмітка за допомогою скотчу здійснюється прямими або вигнутими лініями, що досягається завдяки його високій міцності та гнучкості. Практично за будь-яких оздоблювальних робіт малярний скотч є незамінним.

У нас ви можете купити малярну стрічку, виготовлену з паперу (включаючи рисову) або ПВХ. При виборі зверніть увагу не тільки на матеріал, а й на ширину та довжину виробу. Вузькі варіанти найкраще підходять до створення викривлених ліній.

Малярна стрічка з рисового паперу

Робіть покупки в colorclub.ua!

Пред'являєте підвищені вимоги до результату ремонтних робіт? Віддайте перевагу перевіреним світовим брендам та надійному постачальнику. Ми є офіційними дистриб'юторами відомих торгових марок, завжди готові підтвердити оригінальність та якість продукції.

Залишились питання? Задайте їх консультанту прямо зараз в онлайн-чаті та отримайте швидку відповідь!