Еко фарбаЕко фарби для стін — чудова альтернатива класичним лакофарбовим матеріалам на розчинниках. Вони підійдуть алергікам, вагітним, сім'ям з дітьми, а також усім, хто турбується про своє здоров'я та збереження навколишнього середовища. Сучасні технології виробництва сприяють створенню продуктів із максимально можливою безпекою.

Типи екологічних фарб

Існують лакофарбові продукти на натуральній основі та на основі акрилатного сполучного. Останні не є на 100% натуральними, але підходять навіть для алергіків та астматиків, а також усіх, хто має підвищену чутливість до розчинників.

Приклад акрилатної фарби в інтернет-магазині colorclub.ua — Teknos Biora Air ceiling. Це водорозчинна фарба з функцією очищення повітря.

Екологічна фарба Teknos Biora Air ceiling

Особливості екологічно чистих фарб

Класичні ЛФМ містять леткі органічні сполуки: етилбензол, ацетон, ксилол, толуол і т. д. Вони сприяють швидшому висиханню шарів. Однак випаровування цих речовин негативно позначається на навколишньому середовищі та здоров'ї людей.

Екологічно чиста фарба для стін не містить небезпечних для озонового шару та здоров'я людей компонентів. Жодних канцерогенних та токсичних речовин. Немає:

 • алкілфенолетоксилати,
 • перфторовані карбонові кислоти,
 • летючі ароматичні вуглеводні,
 • перфторовані алкісульфанати,
 • вільний формальдегід,
 • важкі метали,
 • галогеновані розчинники.

Зміст летких органічних сполук та біоцидів має бути обмеженим. Якщо ж говорити в цілому, то безпечними вважаються водорозчинні ЛФМ. Один з прикладів водорозчинної екологічної фарби з нашого каталогу — Vasco interior ECO. Це вододисперсійний склад для внутрішніх робіт.

Еко фарба для стін Vasco interior ECO

В основі екологічних фарб для внутрішніх робіт — смоли, олії, віск, іноді — продукти тваринного походження та мінеральні добавки. Комбінуючи різні речовини, виробники досягають необхідного результату. Також застосовуються натуральні пігменти. Базова безпечна фарба зазвичай представлена ​​у білому або напівпрозорому вигляді, до якої потім додається потрібний колір.

Що ще говорить про екологічність продукту:

 • Упаковка. Повинні бути відсутні полістирол і галогенізовані пластмаси.
 • Збереження екології. Виробник повинен знижувати навантаження на навколишнє середовище під час виготовлення ЛФМ: переробляти або використовувати повторно від 30% відходів виробництва, підвищувати енергоефективність підприємства та знижувати споживання ресурсів.

Наша компанія представляє європейські бренди, які дотримуються природоохоронного законодавства Європейського Союзу. Шукайте позначку екологічності на упаковці, а якщо її немає — вивчіть склад.

Звертайтеся до експертів інтернет-магазину! Вони допоможуть підібрати та купити екологічні фарби для стін відповідно до ваших вимог.

5 причин вибрати інтернет-магазин Color Club

Роблячи покупки у нас, ви отримуєте кілька важливих переваг:

 1. Широкий асортимент безпечних лакофарбових матеріалів європейських виробників, які дбають про довкілля та здоров'я покупців.
 2. Зручну доставку (кур'єром безкоштовно або до найближчого відділення “Нової Пошти” у вашому місті), а також самовивіз зі студій фарб Color Club.
 3. Оплата під час оформлення замовлення або при отриманні — на вибір. Окрім того, доступна оплата частинами від ПриватБанку.
 4. Експертна допомога у підборі фарби, кольору та розрахунку витрати ЛФМ на вашу площу.
 5. Гарантію якості та можливість повернення/обміну протягом 14 днів.

Забезпечте себе та близьких - вибирайте екологічні фарби для внутрішніх робіт!