Фарба без запахуЗабарвлення стін, стелі та/або підлоги - нерідко це обов'язкова частина ремонту квартири, офісу, будівлі громадського призначення. Для безпеки людей, які перебувають у приміщенні, дуже важливо використовувати екологічно чисті лакофарбові матеріали. Ідеально, якщо це буде швидковисихаюча фарба без запаху. В інтернет-магазині colorclub.ua представлено кілька видів такої продукції від провідних світових виробників.

Яка фарба не має запаху?

ЛФМ на основі хімічних розчинників або оліфи мають дуже специфічний аромат. Все тому, що вони виділяють ЛОС (летючі органічні сполуки), які випаровуються при нанесенні фарби. Дихати ними шкідливо, під час роботи рекомендується одягати респіратор і регулярно провітрювати приміщення. Чим більше пахне лакофарбовий матеріал, тим більше у складі токсичних речовин.

Що ж робити, якщо необхідно пофарбувати дитячу кімнату або ж у будинку алергики, вагітні жінки? Як бути, коли немає змоги надовго покинути приміщення? Купити фарбу без запаху, швидковисихаючу, екологічно безпечну, з мінімумом токсичних речовин. Таким критеріям відповідають ЛФМ, що розбавляються водою.

Водорозчинні фарбувальні основи - це наповнювачі та пігменти у водній дисперсії синтетичних полімерів. Завдяки такому складу ЛФМ практично не пахнуть. Їх можна використовувати у внутрішніх та зовнішніх роботах для фінішного оздоблення цегляних, бетонних, оштукатурених та інших поверхонь.

То які ж фарби не мають різкого запаху?

Акрилові фарби без запаху для ремонту

Вододисперсійні акрилові фарби дуже потрібні для внутрішньої фінішної обробки. Головні переваги таких лакофарбових матеріалів: відсутність шкідливих випарів та вологостійкість.

Якщо це те, що ви шукали, зверніть увагу на такі товари:

Латексна фарба без різкого запаху

Нетоксична, не має будь-якого аромату. Поліуретанові смоли у складі підвищують еластичність та зносостійкість. Підходить для фарбування різних поверхонь і матеріалів, включаючи цегляні та бетонні стіни, стелі, гіпсокартонні перегородки.

    Варіанти продукції в каталозі:
  • Vasco ELITE 3. Латексна фарба для стелі без запаху.
  • Colors Novamat 7. Водорозчинна, що миється.
  • Sadolin EXPERT 2. Глибокоматова, для інтер'єру.
  • Фарба для приміщень без запаху Sadolin EXPERT 2

Замовляючи фарбу для стін без запаху на цьому сайті, ви отримуєте безкоштовно:

  • Експертний підбір кольору та відтінку.
  • Прорахунок необхідної кількості фарби на вашу площу.
  • Доставку кур'єром.

Ознайомтеся з асортиментом зараз!