Фарба для внутрішніх робітКожна фарба має призначення: для внутрішніх або зовнішніх робіт. Це обов'язково вказується на банку і від цього залежить властивості лакофарбового матеріалу. Чим фарба для внутрішніх робіт відрізняється від фасадних ЛФМ, чи можна одну замінити іншою та які вимоги пред'являються до складів?

Ви можете вивчити інформацію на сайті, а також звернутися до експерта інтернет-магазину colorclub.ua щодо підбору фарби.

Вимоги до фарби для внутрішнього оздоблення приміщень

  Якісна інтер'єрна фарба повинна відповідати низці критеріїв:
 • Екологічність та безпека для здоров'я. Усі виробники повинні сертифікувати свою продукцію для внутрішніх робіт відповідно до законодавчих норм.
 • Відсутність різкого запаху. Інтер'єрні ЛФМ мають запах, проте він незначний та швидко вивітрюється. Тому іноді при фарбуванні навіть непотрібний респіратор.
 • Висока швидкість висихання. Швидковисихаючий склад перестає липнути приблизно через годину після нанесення одного шару.
 • Гарне покриття. Важливим є широкий асортимент кольорів і відтінків, а також щоб фарбуючий склад добре і рівно лягав на поверхню.

Зносостійкість не така обов'язкова для таких лакофарбових матеріалів. Виняток - продукція для обробки ванної кімнати, підлоги, кухні.

Чи можна використовувати фарбу для інтер'єру на вулиці

Це не рекомендується. Інтер'єрна фарба для внутрішніх робітне витримує дуже низьких температур, підвищеної вологості, впливу опадів. Вона не містить захисних компонентів, що оберігають від ультрафіолету та інших зовнішніх впливів. Тому передбачити її довговічність на вулиці дуже складно.Додатково непридатний фарбуючий склад може негативно позначитися на поверхні, що фарбується.

Завжди керуйтесь рекомендаціями виробника на упаковці! Не експериментуйте та не економте.

Зазвичай для приміщень використовують склади на водній основі. Їхня головна перевага — безпека для здоров'я оточуючих. Немає токсичного розчинника, немає різкого неприємного запаху.

Ви можете купити фарбу для внутрішніх робіт на основі латексу, акрилу, акрилату. Ці компоненти роблять кольорове покриття еластичною, невибагливою, довговічною. Латексне покриття дозволено мити велику кількість разів з використанням певних засобів для чищення. 

Ось кілька варіантів продукції в каталозі, на яку варто звернути увагу:

Гарна фарба для внутрішніх робіт Vasco interior ECO
 
 • Colors Evamat 3. Латексна фарба для стель з уповільненим часом висихання.
 • Teknos Biora Air. Акрилатна фарба для сухих приміщень, яка чистить повітря.
 • Sadolin EASYCARE. Брудовідштовхуючий склад із воском для стін.

 Інтер'єрна фарба Sadolin EASYCARE

Чому купити інтер'єрну фарбу краще в colorclub.ua

Звертаючись до нас, ви отримуєте кілька вагомих переваг:/p>

 • Перевірену сертифіковану продукцію. Фарбуйте безпечно і без неприємних сюрпризів!
 • Експертну допомогу у виборі продукції. Допомагаємо новачкам розібратися в складах, що фарбують.
 • Знижки та розстрочку. Шукайте в каталозі акції на екологічні фарби для внутрішніх робіт або оформляйте оплату частинами від ПриватБанку.
 • Безкоштовну доставку кур'єром. Доступна для тих, хто проживає у Харкові, Києві чи Одесі.

Чекаємо на ваші запитання в онлайн-чаті на сайті!