Лазур для дереваЯкщо хочеться отримати красиве напівглянсове покриття, вибирайте блакить для дерева. Вона дає привабливий, трохи стриманий блиск і одночасно працює як лак та просочення. При цьому природна текстура деревини після цього лакофарбового матеріалу залишається видимою.

В інтернет-магазині colorclub.ua можна купити блакить для дерева для зовнішніх робіт із захистом від негативних зовнішніх впливів, а також універсальні склади. Останні успішно використовуються у приміщеннях та за їх межами.

Особливості та переваги лазурі для дерева

Деревина - красивий, екологічно чистий матеріал. Але він має вразливість:

 • висока ймовірність ураження цвіллю та грибком, пошкодження жучками;
 • пористість, що веде до легкого вбирання вологи й, відповідно, гниття;
 • розтріскування при постійному впливі ультрафіолету;
 • м'якість певних порід дерева і, отже, недовговічність.

Акрилова лазур для дерева проникає в глибокі шари деревини, роблячи її волокна більш міцними. Вона має антисептичну дію, а значить обробленому матеріалу нестрашні різні мікроорганізми та жучки.

Блакитна напівпрозора і не перекриває, а лише ще більше підкреслює натуральну фактуру дерева. Деревина стає красивішою, міцнішою, довговічнішою.

Оскільки блакит забезпечує захист від ультрафіолету, опадів, перепадів температур, його можна використовувати навіть для дерев'яних фасадів та конструкцій, розташованих на вулиці.

Види фарби-лазурі для деревини

Лазур розрізняють за товщиною шару:

 • тонкошарова — дуже рідка основа, що добре просочує деревину. Не утворює плівку, відмінно підходить для конструкцій, що піддаються деформації. Наприклад, для обшивок та огорож;
 • середньошарова - середня за плинністю. Експерти рекомендують купити фарбу-блакит для дерева даного типу, щоб покрити конструкції з невеликою ймовірністю деформації: наличники, віконниці;
 • товстошарова - густа основа, що утворює плівку і забезпечує найбільшу довговічність поверхні; підходить для стін, дверей, віконних рам.

Звертайтеся до наших фахівців, щоб правильно підібрати лакофарбовий склад.

Color Club - експерт у лакофарбових матеріалах

Великий досвід та постійна взаємодія з одними з найкращих світових виробників ЛФМ роблять нас експертами у своїй галузі. До нас постійно звертаються українські компанії та приватні клієнти з усієї країни, щоб купити блакит по дереву та іншу продукцію.

Блакитна фарба для дерева, безкоштовна кур'єрська доставка в Києві, Харкові та Одесі

Кілька причин, чому вибирають інтернет-магазин colorclub.ua:

 • пряме постачання лакофарбових матеріалів із заводів виробників;
 • безкоштовна кур'єрська доставка в містах, де розташовані офлайн-салони Color Club та доставка “Новою Поштою” по всій Україні;
 • прозора ціна на фарбу-блакит для дерева, а також знижки та можливість розстрочення;
 • експертна допомога у підборі продукту, розрахунку витрати на вашу площу, визначенні потрібного кольору.

Скористайтесь нашими послугами та експертизою, щоб вибрати правильну та якісну лазур для деревини.